Używamy jedynie statystycznych oraz niezbędnych pomocniczych plików tekstowych, zwanych "cookies" ("ciasteczka"). Więcej - w naszej polityce prywatności.

                MATEMATYCZNE PRETEKSTY


Konkurs Matematyczne Preteksty -
- zasięg terytorialny

 
Miejscowości szkół i przedszkoli uczestników Konkursu, w porządku alfabetycznym:

Abramów (woj. lubelskie)
Andrychów (woj. małopolskie)

Bałtów (woj. świętokrzyskie)
Banie Mazurskie (woj. warmińsko-mazurskie)
Bardo (woj. dolnośląskie)
Belsk Duży (woj. mazowieckie)
Bełczna (woj. zachodniopomorskie)
Będzin (woj. śląskie)
Biała Podlaska (woj. lubelskie)
Białystok (woj. podlaskie)
Bielawa (woj. dolnośląskie)
Bielsko-Biała (woj. śląskie)
Bieruń (woj. śląskie)
Biskupiec (woj. warmińsko-mazurskie)
Błażowa Dolna (woj. podkarpackie)
Bobolice (woj. zachodniopomorskie)
Bobrowniki (woj. kujawsko-pomorskie)
Bogatynia (woj. dolnośląskie)
Boguszów-Gorce (woj. dolnośląskie)
Bolmin (woj. świętokrzyskie)
Bolszewo (woj. pomorskie)
Borkowo (woj. pomorskie)
Borowno (woj. śląskie)
Bralin (woj. wielkopolskie)
Brwinów (woj. mazowieckie)
Brzeg Dolny (woj. dolnośląskie)
Brzeszcze (woj. małopolskie)
Brzeźnica (woj. małopolskie)
Brzoza (woj. kujawsko-pomorskie)
Brzuśnik (woj. śląskie)
Buczkowice (woj. śląskie)
Budy Głogowskie (woj. podkarpackie)
Budzisław Kościelny (woj. wielkopolskie)
Budzów (woj. małopolskie)
Bukowno (woj. małopolskie)
Bychlew (woj. łódzkie)
Bycina (woj. śląskie)
Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)
Bystrzyca (woj. dolnośląskie)
Bytom (woj. śląskie)
Bytów (woj. pomorskie)

Cedry Małe (woj. pomorskie)
Celiny (woj. małopolskie)
Chabówka (woj. małopolskie)
Chełm (woj. lubelskie)
Chojnów (woj. dolnośląskie)
Chomęcice (woj. wielkopolskie)
Chorzów (woj. śląskie)
Chraboły (woj. podlaskie)
Ciechanowiec (woj. podlaskie)
Cieszyn (woj. śląskie)
Czaplinek (woj. zachodniopomorskie)
Czarny Dunajec (woj. małopolskie)
Czeladź (woj. śląskie)
Częstochowa (woj. śląskie)

Damice (woj. małopolskie)
Dawidy Bankowe (woj. mazowieckie)
Dąbie (woj. lubuskie)
Dąbrowica (woj. podkarpackie)
Dereźnia Solska (woj. lubelskie)
Dębe Wielkie (woj. mazowieckie)
Dębica (woj. podkarpackie)
Dębnica Kaszubska (woj. pomorskie)
Dębowiec (woj. podkarpackie)
Dobieszczyzna (woj. wielkopolskie)
Dobrodzień (woj. opolskie)
Dobrzyń nad Wisłą (woj. kujawsko-pomorskie)
Domanowo (woj. podlaskie)
Dragacz (woj. kujawsko-pomorskie)
Drawno (woj. zachodniopomorskie)
Drwęcz (woj. mazowieckie)
Duszniki-Zdrój (woj. dolnośląskie)
Działoszyn (woj. dolnośląskie)
Dziemiany (woj. pomorskie)

Elbląg (woj. warmińsko-mazurskie)
Ełk (woj. warmińsko-mazurskie)

Fasty (woj. podlaskie)
Frydman (woj. małopolskie)
Frydrychowice (woj. małopolskie)

Gardeja (woj. pomorskie)
Gdańsk (woj. pomorskie)
Gdynia (woj. pomorskie)
Giżycko (woj. warmińsko-mazurskie)
Glinianka (woj. mazowieckie)
Glinnik (woj. podlaskie)
Gliwice (woj. śląskie)
Głogów (woj. dolnośląskie)
Gniezno (woj. wielkopolskie)
Gorlice (woj. małopolskie)
Gorzów Wielkopolski (woj. lubuskie)
Gorzyce (woj. podkarpackie)
Gostyń (woj. wielkopolskie)
Góra (woj. dolnośląskie)
Górno (woj. świętokrzyskie)
Górzno (woj. mazowieckie)
Grajewo (woj. podlaskie)
Gromnik (woj. małopolskie)
Grzywna (woj. kujawsko-pomorskie)

Iwonicz-Zdrój (woj. podkarpackie)

Jasienica (woj. mazowieckie)
Jasienica Rosielna (woj. podkarpackie)
Jastrzębie-Zdrój (woj. śląskie)
Jawiszowice (woj. małopolskie)
Jawor (woj. dolnośląskie)
Jaworzno (woj. śląskie)
Jazgarzew (woj. mazowieckie)
Jedlnia (woj. mazowieckie)
Jelcz-Laskowice (woj. dolnośląskie)
Jełowa (woj. opolskie)

Kalisz (woj. wielkopolskie)
Kalisz Pomorski (woj. zachodniopomorskie)
Kamień (woj. małopolskie)
Kamionki (woj. wielkopolskie)
Kasina Wielka (woj. małopolskie)
Kaszczor (woj. wielkopolskie)
Katowice (woj. śląskie)
Kielce (woj. świętokrzyskie)
Kielno (woj. pomorskie)
Kleosin (woj. podlaskie)
Kluczbork (woj. opolskie)
Kłodawa (woj. wielkopolskie)
Kłodzko (woj. dolnośląskie)
Kłucko (woj. świętokrzyskie)
Knurów (woj. małopolskie)
Koluszki (woj. łódzkie)
Kołobrzeg (woj. zachodniopomorskie)
Konarzewo (woj. wielkopolskie)
Koniecpol (woj. śląskie)
Konin (woj. wielkopolskie)
Konopnica (woj. łódzkie)
Końskie (woj. świętokrzyskie)
Korzybie (woj. pomorskie)
Kostarowce (woj. podkarpackie)
Kotla (woj. dolnośląskie)
Kowalewo Pomorskie (woj. kujawsko-pomorskie)
Koźmin Wielkopolski (woj. wielkopolskie)
Kraków (woj. małopolskie)
Krasnystaw (woj. lubelskie)
Kuźnia Raciborska (woj. śląskie)

Lądek-Zdrój (woj. dolnośląskie)
Legionowo (woj. mazowieckie)
Legnica (woj. dolnośląskie)
Lekowo (woj. zachodniopomorskie)
Lędziny (woj. śląskie)
Libiąż (woj. małopolskie)
Libusza (woj. małopolskie)
Lubań (woj. dolnośląskie)
Lubartów (woj. lubelskie)
Lubawka (woj. dolnośląskie)
Lubicz (woj. kujawsko-pomorskie)
Lubin (woj. dolnośląskie)
Lublin (woj. lubelskie)
Luboń (woj. wielkopolskie)
Lutogniew (woj. wielkopolskie)
Lututów (woj. łódzkie)
Lwówek Śląski (woj. dolnośląskie)

Łagiewniki (woj. dolnośląskie)
Łapsze Niżne (woj. małopolskie)
Łowicz (woj. łódzkie)
Łódź (woj. łódzkie)
Łuków (woj. lubelskie)
Łysiny (woj. lubuskie)

Malcanów (woj. mazowieckie)
Malczyce (woj. dolnośląskie)
Marianka (woj. lubelskie)
Mazowszany (woj. mazowieckie)
Michałowo (woj. podlaskie)
Michałów (woj. mazowieckie)
Miedzna (woj. mazowieckie)
Międzyrzec Podlaski (woj. lubelskie)
Mikołów (woj. śląskie)
Milanówek (woj. mazowieckie)
Miłocin (woj. lubelskie)
Miszkowice (woj. dolnośląskie)
Modliszewko (woj. wielkopolskie)
Mogielnica (woj. podkarpackie)
Mogilno (woj. kujawsko-pomorskie)
Mosty (woj. pomorskie)
Mszczonów (woj. mazowieckie)
Mysłowice (woj. śląskie)
Myszków (woj. śląskie)
Myślenice (woj. małopolskie)
Myślibórz (woj. zachodniopomorskie)

Nadarzyn (woj. mazowieckie)
Nagawczyna (woj. podkarpackie)
Nawrocko (woj. zachodniopomorskie)
Niedomice (woj. małopolskie)
Niedźwiedzice (woj. dolnośląskie)
Niekłończyca (woj. zachodniopomorskie)
Nieledew (woj. lubelskie)
Niesułków (woj. łódzkie)
Nowa Krępa (woj. mazowieckie)
Nowa Ruda (woj. dolnośląskie)
Nowa Słupia (woj. świętokrzyskie)
Nowogród Bobrzański (woj. lubuskie)
Nowy Sącz (woj. małopolskie)
Nowy Targ (woj. małopolskie)

Olecko (woj. warmińsko-mazurskie)
Oleśnica (woj. dolnośląskie)
Opalenica (woj. wielkopolskie)
Orneta (woj. warmińsko-mazurskie)
Orzech (woj. śląskie)
Oświęcim (woj. małopolskie)
Otfinów (woj. małopolskie)

Paleśnica (woj. małopolskie)
Parczew (woj. lubelskie)
Pełczyce (woj. zachodniopomorskie)
Piastów (woj. mazowieckie)
Piekary Śląskie (woj. śląskie)
Pieńsk (woj. dolnośląskie)
Pigża (woj. kujawsko-pomorskie)
Pilzno (woj. podkarpackie)
Pińczów (woj. świętokrzyskie)
Piotrków Trybunalski (woj. łódzkie)
Płock (woj. mazowieckie)
Pniewo (woj. łódzkie)
Podegrodzie (woj. małopolskie)
Podzamcze (woj. lubelskie)
Pogorzałki (woj. podlaskie)
Polanka Wielka (woj. małopolskie)
Polkowice (woj. dolnośląskie)
Polna (woj. małopolskie)
Porąbka Uszewska (woj. małopolskie)
Poznań (woj. wielkopolskie)
Przemyśl (woj. podkarpackie)
Przeworsk (woj. podkarpackie)
Przyborów (woj. podkarpackie)
Przyprostynia (woj. wielkopolskie)
Przyszowa (woj. małopolskie)
Psary (woj. dolnośląskie, pow. trzebnicki)
Pszczyna (woj. śląskie)
Pszów (woj. śląskie)
Puławy (woj. lubelskie)
Pułtusk (woj. mazowieckie)
Pustków (woj. podkarpackie)

Racimierz (woj. zachodniopomorskie)
Radom (woj. mazowieckie)
Radomsko (woj. łódzkie)
Radostów Średni (woj. dolnośląskie)
Radoszyce (woj. świętokrzyskie)
Radzymin (woj. mazowieckie)
Rdziostów (woj. małopolskie)
Regimin (woj. mazowieckie)
Ruda Śląska (woj. śląskie)
Rumia (woj. pomorskie)
Russów (woj. wielkopolskie)
Rybnik (woj. śląskie)
Rychwałd (woj. małopolskie)
Rypin (woj. kujawsko-pomorskie)
Rzeczyca (woj. dolnośląskie)
Rzeszów (woj. podkarpackie)

Sandomierz (woj. świętokrzyskie)
Siedlce (woj. mazowieckie)
Siedlnica (woj. lubuskie)
Sierpc (woj. mazowieckie)
Skaryszew (woj. mazowieckie)
Skawina (woj. małopolskie)
Skierniewice (woj. łódzkie)
Skrzatusz (woj. wielkopolskie)
Słomniki (woj. małopolskie)
Słupsk (woj. pomorskie)
Smolnik (woj. dolnośląskie)
Solec Kujawski (woj. kujawsko-pomorskie)
Somonino (woj. pomorskie)
Sopot (woj. pomorskie)
Sosnowiec (woj. śląskie)
Spalona (woj. dolnośląskie)
Spała (woj. łódzkie)
Stalowa Wola (woj. podkarpackie)
Stare Siołkowice (woj. opolskie)
Stobierna (woj. podkarpackie)
Straszęcin (woj. podkarpackie)
Stronie Śląskie (woj. dolnośląskie)
Stróże (woj. małopolskie)
Stróżówka (woj. małopolskie)
Strumień (woj. śląskie)
Stryków (woj. łódzkie)
Strzelce (woj. kujawsko-pomorskie)
Strzyżów (woj. podkarpackie)
Sucha Beskidzka (woj. małopolskie)
Sulejówek (woj. mazowieckie)
Sulęcin (woj. lubuskie)
Suwałki (woj. podlaskie)
Syców (woj. dolnośląskie)
Sygneczów (woj. małopolskie)
Szczecin (woj. zachodniopomorskie)
Szczucin (woj. małopolskie)
Szczytno (woj. warmińsko-mazurskie)
Szprotawa (woj. lubuskie)
Sztum (woj. pomorskie)

Ścinawa (woj. dolnośląskie)
Śrem (woj. wielkopolskie)
Świątki (woj. warmińsko-mazurskie)
Świdnica (woj. dolnośląskie)
Świdnik (woj. lubelskie)
Świętochłowice (woj. śląskie)
Świlcza (woj. podkarpackie)

Tarnobrzeg (woj. podkarpackie)
Tarnowo Podgórne (woj. wielkopolskie)
Tarnowskie Góry (woj. śląskie)
Tarnów (woj. małopolskie)
Tarnów Opolski (woj. opolskie)
Tomaszów Mazowiecki (woj. łódzkie)
Toruń (woj. kujawsko-pomorskie)
Trybsz (woj. małopolskie)
Trzcianka (woj. wielkopolskie)
Trzcińsko-Zdrój (woj. zachodniopomorskie)
Trzebinia (woj. małopolskie)
Trzebnica (woj. dolnośląskie)
Trzebnice (woj. dolnośląskie)
Trzemiętowo (woj. kujawsko-pomorskie)
Tuchola (woj. kujawsko-pomorskie)
Turawa (woj. opolskie)
Tuszów Narodowy (woj. podkarpackie)
Tychnowy (woj. pomorskie)
Tychy (woj. śląskie)

Uherce Mineralne (woj. podkarpackie)

Wadowice (woj. małopolskie)
Wałbrzych (woj. dolnośląskie)
Warszawa (woj. mazowieckie)
Wieliczki (woj. warmińsko-mazurskie)
Wierzbica (woj. mazowieckie)
Wilkowice (woj. śląskie)
Wiślina (woj. pomorskie)
Wiśniowa (woj. podkarpackie)
Włocławek (woj. kujawsko-pomorskie)
Wola Radziszowska (woj. małopolskie)
Wola Wielka (woj. podkarpackie)
Wołomin (woj. mazowieckie)
Wrociszew (woj. mazowieckie)
Wrocław (woj. dolnośląskie)
Wschowa (woj. lubuskie)
Wysokie (woj. małopolskie)

Zabrze (woj. śląskie)
Zamość (woj. lubelskie)
Zawiercie (woj. śląskie)
Ząbrowo (woj. warmińsko-mazurskie)
Zgorzelec (woj. dolnośląskie)
Zielonka (woj. mazowieckie)
Ziębice (woj. dolnośląskie)
Zimnice Wielkie (woj. opolskie)
Złocieniec (woj. zachodniopomorskie)

Żabów (woj. zachodniopomorskie)
Żarki (woj. śląskie)
Żary (woj. lubuskie)

Zamawianie newsletterów


Galeria zdjęć

Dobre słowo

O konkursie - komentarz autora

Korzyści z udziału

Zadania I etapu VI edycji konkursu (2018/2019)

Regulamin i harmonogram VI edycji konkursu (2018/2019)

Zgłoszenie do konkursu szkoły/przedszkola

Zgłoszenie uczestnika do konkursu

Przesyłanie odpowiedzi do zadań I etapu konkursu

Zwycięzcy konkursu

Strona główna konkursu


Dla firm i instytucji

Warsztaty dla nauczycieli

Inne matematyczne preteksty

Wykład podczas XXIII Szkoły Dydaktyki Matematyki


Książki:
"Matematyczne Preteksty. 50 zadań. Arkusze dla ucznia" NEW!



"Matematyczne Preteksty. 50 zadań"



Radosne Sześciany:



W ramach XXIII Szkoły Dydaktyki Matematyki odbył się 04-09-2009, na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu, wykład i warsztaty dla nauczycieli.
wykład podczas XXIII SDM

 

Konkurs Matematyczne Preteksty
ul. Wrocławska 45, 58 - 309 Wałbrzych
tel. 74 843 43 09, 74 664 89 10, 513 131 163,
e-mail: konkurs@MatPret.pl
www: MatPret.pl
     Dane osobowe zawarte w korespondencji zbierane są i przetwarzane przez nas, wyłącznie w celu wzajemnej komunikacji w sprawach, których owa korespondencja dotyczy.
     Dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem sytuacji określonych prawem.
     Masz prawo do dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania oraz usunięcia.
     Podanie danych jest dobrowolne, ale ich brak uniemożliwi komunikację.
     Dane są przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.
     Dane osobowe są archiwizowane przez okres 5 lat, licząc od 1 stycznia następnego roku, w stosunku do roku, w którym nastąpił kontakt.

Wszelkie prawa zastrzeżone! Copyright © MATEJUK Książki i Pomoce Dydaktyczne.